249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Menyecske

216. Vastagh György, id. (Szeged, 1834 - Budapest, 1922)

Menyecske

olaj, vászon

29,5*24 cm

j.b.f.: Vastagh Gy

BÁV 63/85