249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tetraptichon: Szent Tifon, Szent Demeter, Szent György, Szent Mihály

20. Orosz ikonfestő, 20. sz.

Tetraptichon: Szent Tifon, Szent Demeter, Szent György, Szent Mihály

olaj, fa

42*12,5 cm

sárgaréz keretben, bőr borítású hátlappal