249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szlanczy Bernolák József portréja

159. Magyar festő, 19. sz. közepe

Szlanczy Bernolák József portréja

olaj, vászon

71*52,5 cm

j.n., ho.: egykorú cédulán felirat és gyűjteményi viaszpecsét töredék

egykorú keretben