249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fjord naplementében

259. Normann, Adelsteen Eilert (Bodö, 1848 - Kristiana, 1918 )

Fjord naplementében

olaj, vászon

50,5*73 cm

j.j.l.: A. Normann