249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Itáliai táj azúrkék tengerrel

250. Wagner, Hans Johann (Döbling, 1866 - Perchtoldsdorf, 1940)

Itáliai táj azúrkék tengerrel

olaj, vászon

69*106 cm

j.b.l.: Wagner Hans