249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Levétel a keresztről

70. Jouvenet, Jean Baptiste (Rouen, 1644 - 1717) után

Levétel a keresztről

olaj, vászon

52,5*36,5 cm

Juovenet műve a párizsi Louvre képtárban található