249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Nemesúr portréja, 1846

204. Ruprecht, Johann (működött a 19. sz. közepén)

Nemesúr portréja, 1846

akvarell, papír

300*250 mm

j.j.l.: Ruprecht 846