249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Férfi portré, 1902

167. Margitay Tihamér (Jenke, 1859 - Budapest, 1922)

Férfi portré, 1902

olaj, vászon

124*79 cm

j.j.l.: Margitay 1902

keret nélkül