249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgyportré, 1842

199. Ender, Eduard (Róma, 1822 - London, 1883)

Hölgyportré, 1842

ceruza, akvarell, papír

240*200 mm

j.b.l.: Eduard Ender 1842