240. Markó Károly, ifj. (Pest, 1822 - Moszkva, 1891)
Jézus lecsendesíti a vihart, 1867
olaj, falemez
38,5*51,2 cm
j.j.l.: C. Markó 1867
Dr. Dragon Zoltán szakvéleményével