249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Jézus lecsendesíti a vihart, 1867

240. Markó Károly, ifj. (Pest, 1822 - Moszkva, 1891)

Jézus lecsendesíti a vihart, 1867

olaj, falemez

38,5*51,2 cm

j.j.l.: C. Markó 1867

Dr. Dragon Zoltán szakvéleményével