249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Krisztus a siratókkal, széleken a négy evangelista, 1796

32. Szerb festő, 18. sz.

Krisztus a siratókkal, széleken a négy evangelista, 1796

rézmetszet, papír

470*350 mm

j.b.l.: Antonij Raics, 1796

sérült