249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kikötőrészlet

257. Galien - Lalou, Eugéne (E. Kerman guy) (Párizs, 1854 - Chérence, 1941)

Kikötőrészlet

olaj, fa

22*15 cm

j.b.l.: L. Dupuy