249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Bajszos férfi portréja

214. Feszty Árpád (Ógyalla, 1856 - Lovrana, 1914)

Bajszos férfi portréja

olaj, vászon kartonra ragasztva

64*48 cm

j.j.l.: Feszty Á. (töredékes)