249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alpesi folyó tutajosokkal, 1829

10. Osztrák festő

Alpesi folyó tutajosokkal, 1829

akvarell, papír

460*630 mm

j.n., ho.: tulajdonosi feljegyzés 1829