249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent György legyőzi a sárkányt, széleken: Őrangyal, Szent Demeter, Szent János, Szent Mihály

49. Orosz ikonfestő, 20. sz.

Szent György legyőzi a sárkányt, széleken: Őrangyal, Szent Demeter, Szent János, Szent Mihály

olaj, fa

32*27 cm