249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Főkötős nő portréja, 1872

198. Riedly jelzéssel

Főkötős nő portréja, 1872

akvarell, fedőfehér, papír

225*170 mm

j.j.l.: Riedly 1872

sérült