249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tátrai alkony

312. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Tátrai alkony

olaj, vászon

50*71 cm

j.j.l.: Szepesi Kuszka Jenő