249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kisfiú arcképe (Gyuri)

306. Karlovszky Bertalan (Munkács, 1858 - Budapest, 1938)

Kisfiú arcképe (Gyuri)

olaj, fa

54*45 cm

j.j.l.: Karlovszky Bertalan