249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Osztozkodók

154. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)

Osztozkodók

olaj, vászon

70,5*92 cm

j.j.l.: Révész Imre