249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Sziklás tengerpart

247. Kaufmann, Karl (Neuplachonitz, 1843 - Bécs, 1901)

Sziklás tengerpart

olaj, fa

42*52 cm

j.j.l.: Carl Kaufmann