249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vadászcsendélet, 1931

285. Spannraft Ágoston, ifj. (1883 - 1945)

Vadászcsendélet, 1931

olaj, fa

63*53 cm

j.j.l.: Spannraft A. 1931