249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gyümölcscsendélet

286. Kaercher, Amalie (c. 1850 - 1926)

Gyümölcscsendélet

olaj, fémlemez

38,5*28,5 cm

j.b.l.: A. Kaercher