249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keresztrefeszített Krisztus siratókkal - fatáblába helyezett fém kereszt

15. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Keresztrefeszített Krisztus siratókkal - fatáblába helyezett fém kereszt

31*26,5 cm

olaj, fa, rézötvözet