249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Baromfiak - párkép

263. Hofmann, A. jelzéssel, 19. sz. második fele

Baromfiak - párkép

olaj, fa

10*14 cm

j.b.l. és j.l.: A. Hofmann