249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tájkép vándorokkal és pásztorokkal

244. Schinnagl, Maximilian Joseph (Burghausen, 1697 - Bécs, 1762) köre

Tájkép vándorokkal és pásztorokkal

olaj, vászon

24*33 cm