249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Huszár a kútnál, 1845

152. Richter, Wilhelm (Bécs, 1824 - 1892)

Huszár a kútnál, 1845

olaj, fa

28,5*34,5 cm

j.j.l.: Wilh: Richter 1845