249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szeniczei Gáspár András honvéd vezérőrnagy portréja (Kecskemét, 1804 - Bihar, 1884)

211. Magyar festő, 19. sz. közepe

Szeniczei Gáspár András honvéd vezérőrnagy portréja (Kecskemét, 1804 - Bihar, 1884)

olaj, vászon

27,5*21,5 cm