249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Téli táj korcsolyázókkal és fakutyázókkal

272. Schmidt, K. jelzéssel, 19. sz. második fele

Téli táj korcsolyázókkal és fakutyázókkal

olaj, vászon

61*90 cm

j.b.l.: K. Schmidt

BÁV 33/521.