249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy reneszánsz kosztümben

176. Német festő, 19. sz. eleje

Hölgy reneszánsz kosztümben

olaj, vászon

37,5*29,5 cm

j.n., j. és b.f.: címerpajzsokkal