249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pszyché, 1893

326. Rosse, Franz (1858 - 1900)

Pszyché, 1893

bronz, márvány talapzaton

m: 35,5 cm; talapzat m: 11,5 cm

j.h.o.: F. Rosse 93

talapzaton kis sérüléssel