249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Allegorikus nőalak

193. Liezen - Mayer Sándor (Győr, 1839 - München, 1898)

Allegorikus nőalak

szén, fedőfehér, papír

400*615 mm

j.n., b.l.: Liezen-Mayer S. hagyatéki bélyegző

sérült