249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Téli táj alakokkal

314. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)

Téli táj alakokkal

olaj, vászon

33,5*50 cm

j.j.l.: Mednyánszky; ho. felirat: Leltározta Budapest 1919 szeptember 3. Pálmay József