314. Mednyánszky László báró (Beckó, 1852 - Bécs, 1919)
Téli táj alakokkal
olaj, vászon
33,5*50 cm
j.j.l.: Mednyánszky; ho. felirat: Leltározta Budapest 1919 szeptember 3. Pálmay József