249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Dürer portréja

105. Itáliai festő, 18. sz.

Dürer portréja

olaj, fa

23,5*17 cm

j.n., alján felirat: Alberto Düreri; ho.: 234-es lajstromszám