249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keleti táj pihenő alakokkal

239. Ligeti Antal (Nagykároly, 1823 - Budapest, 1890)

Keleti táj pihenő alakokkal

olaj, vászon

90*120 cm

j.j.l.: Ligeti A.