301. Markó Ferenc (Kismarton, 1832 - Budapest, 1874) után
Itáliai táj pihenő asszonnyal
olaj, vászon
60,5*87 cm
BÁV 30/181, Markó Ferenc műve a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményében található