249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Itáliai táj pihenő asszonnyal

301. Markó Ferenc (Kismarton, 1832 - Budapest, 1874) után

Itáliai táj pihenő asszonnyal

olaj, vászon

60,5*87 cm

BÁV 30/181, Markó Ferenc műve a Magyar Nemzeti Galéria gyűjteményében található