317. Itáliai szobrász, 19. sz. vége
A Tiberis folyó allegóriája Romulus és Remus alakjával
36*43*21 cm (talapzattal)
bronz, aranyozott bronz talapzaton; az 1.-2. sz. római márvány szobor a párizsi Louvre-ban található, kis sérüléssel