249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A Tiberis folyó allegóriája Romulus és Remus alakjával

317. Itáliai szobrász, 19. sz. vége

A Tiberis folyó allegóriája Romulus és Remus alakjával

36*43*21 cm (talapzattal)

bronz, aranyozott bronz talapzaton; az 1.-2. sz. római márvány szobor a párizsi Louvre-ban található, kis sérüléssel