249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alpesi tó partján

243. Mackeldey, Bernard Carl (Fulda, 1826 - 1890)

Alpesi tó partján

olaj, vászon

44*62 cm

j.b.l.: C. Mackeldey