249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Gémeskútnál, 1922

331. Lányi Dezső (Baán, 1879 - Hollywood, 1951)

Gémeskútnál, 1922

bronz, márvány talapzaton

43*44*20 cm

j. a talpon: Lányi 922

talapzat sérült