249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Jézus és a házasságtörő asszony, 1763

93. Domenico jelzéssel

Jézus és a házasságtörő asszony, 1763

olaj, vászon

44,5*36,5 cm

j.b.l.: Domenico 1763

BÁV 87/114