249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Holland - spanyol tengeri csata VÉDETT - NO EXPORT

121. Holland festő

Holland - spanyol tengeri csata VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

100*192 cm

BÁV 26/101