249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tehenek, 1876

265. Bühlmayer, Conrad (Bécs, 1835 - Bécs, 1883)

Tehenek, 1876

olaj, vászon

17*22 cm

j.b.l.: Bühlmayer 1876