249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keresztrefeszített Krisztus siratókkal - Fatáblába helyezett fém kereszt

36. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Keresztrefeszített Krisztus siratókkal - Fatáblába helyezett fém kereszt

olaj, fa

40*34 cm

kereszt: 19. sz. első fele, sárgaréz ötvözet, zománc díszítéssel, fönt baloldalon háromkezű Istenszülő, jobb oldalon Angyali Üdvözlet