249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Tátrai falu

315. Szepesi Kuszka Jenő (Igló, 1885 - 1948)

Tátrai falu

olaj, vászon

92*94,5 cm

j.j.l.: Szepesi Kuszka