249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szépítkező hölgy pamlagon

294. Mányai József (Székesfehérvár, 1875 - ?)

Szépítkező hölgy pamlagon

olaj, vászon

85*76 cm

j.j.l.: Mányai; ho: kiállítási cédula: Segélyező Bizottság 248