249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kocsmai jelenet

230. Vízkeleti Witman Eta (működött 1900 körül)

Kocsmai jelenet

olaj, vászon

60*82 cm

j.j.l.: Vízkeleti W. E.