249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Háromosztatú ikon

23. Orosz ikonfestő, 19. sz. eleje

Háromosztatú ikon

olaj, fa

42*35 cm

fent két Istenszülő ábrázolással, lent szentek, sérült