249. Régi mesterek és 19. századi festmények > A dózsepalota és a Szent Márk tér Velencében

248. Itáliai festő, 19. sz. eleje

A dózsepalota és a Szent Márk tér Velencében

olaj, vászon

37*55 cm

kis sérüléssel