249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy csipkefátyollal, 1840

200. Lieder, Friedrich Gottlieb (Potsdam, 1780 - Budapest, 1859)

Hölgy csipkefátyollal, 1840

akvarell, papír

195*145 mm

j.j.l.: Fr. Lieder pinxit 1840