249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Fiúcska portréja, 1917

303. Ruzicka, F. jelzéssel

Fiúcska portréja, 1917

olaj, vászon

100,5*71 cm

j.j.l.: F. Ruzicka 1917

keret nélkül