249. Régi mesterek és 19. századi festmények > Viharos tenger vitorlással VÉDETT - NO EXPORT

116. Peruzzini, Antonio Francesco (Ancona, 1646 - Milánó, 1724)

Viharos tenger vitorlással VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

85*128 cm